Pirmas MERESSIN DVD "Live At Kilkim Žaibu" JAU GREITAI!

2012 metų pradžioje išleidžiamas pirmas Meressin DVD "Live At Kilkim Žaibu". DVD išleidžiamas 500 kopijų tiražu, jį sudaro visi10 Meressin kūrinių, nufilmuotų "Kilkim Žaibu XII" metu, taip pat 2 kūriniai iš "K.Ž.10", grupės foto albumai iš šio festivalio.

"Kilkim Žaibu 12" festivalyje Meressin grojo jau penktą kartą. Išleisdami šį DVD mes norime pagerbti šį garbingą renginį, nes jis yra svarbus faktas grupės istorijoje. Tai festivalis, kuris neturi analogų Lietuvoje, o gal ir pasaulyje, visada nuoširdus ir be kompromisų, ir tuom pateisina savo šūkį, išlikusį visus 12 metų: "Baltiškas karingiausios muzikos festivalis".

Montažas ir grafika: "HidraArt"
Leidyba: Meressin

Informaciją apie įsigijimą ir visą kitą paskelbsime kiek vėliau, kai tik DVD bus išleistas.

2011.12.12

 

 

 

 

 

 

MERESSIN pasirodys "Kilkim Žaibu XII"

Po ilgos pertraukos MERESSIN dalyvaus garsiausiame ir geriausiame visų laikų baltiškos muzikos festivalyje "Kilkim Žaibu", 2011 birželio 24 dieną.

Ilgai buvo svarstoma dėl galimybės dalyvauti šiame festivalyje, gana ilga pertrauka padarė neigiamos įtakos grupės veiklai, bet atrodo viskas išsisprendė. Paskutiniu metu grupė ruošiasi festivaliui, turima programa užims apie 40 min. Didesnių pasikeitimų neįvyko, Meressin dalyvaus ta pačia sudėtimi, kaip ir praeitą "Žaibą".

2011.06.12

 

 

 

 

 

 

Sveiki atvykę į oficialų MERESSIN puslapį !

Ilgai ruoštas Meressin saitas pagaliau išleistas į internetą. Tai pirmas grupės oficialus puslapis, apimantis visą Meressin egzistavimo laikotarpį.

Per daugelį metų susikaupė nemažai informacijos, kurią čia publikoujam. Čia rasite išsamią grupės istoriją nuo pat pradžios, visą informaciją, susiijusią su Meressin praeitimi, dabartimi ir ateitimi, diskografiją, video, foto galerijas. Taip pat Jums pirmiems suteikiama galimybė išgirsti ir įvertinti naujus Meressin kūrinius. Savo nuomonę galėsite išsakyti svečių knygoje. Saitas pristatomas žemaičių, lietuvių ir anglų kalbomis, interfeisas kolkas tik angliškas.

 

 

 


1 2 3 4 5 Sm